Põrandapildid

Kui soovid oma koguduse rühmaga kogeda ja mõista piiblilugusid nii, et jutustus köidaks kõiki meeli ning seeläbi puudutaks hingesügavusi, siis võid kasutada põrandapildi meetodit.

Põrandapiltide raamatu väljaandmiseks eesti keeles tegi ettepaneku kirikuõpetaja Tiina Ool, kes koos mitmete kaaslastega on seda meetodit kasutanud kirikutundides intellektuaalsete erivajadustega inimestega. Põrandapildi loomine kaasab osalejat tervikuna. See meetod töötati algselt välja lastele lugude jutustamiseks, kuid olles avatud ja lähtudes osalejate võimetest kujuneb põrandapildist meeliülendav koosloome kõigi jaoks.

Norra annetajate, Norra Misjoniseltsi ja eestvedaja Rune Rasmusseni toetusel on meil nüüd võimalik põrandapiltide meetodit eesti keeles õppida ja rõõmsalt ellu rakendada.

Viljakat kasutamist!

Kadri Kesküla
EELK Diakoonia- ja Ühiskonnatöö SA

Vaata ja lae raamat oma arvutisse SIIT (PDF)