Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Anneta kogudusele mobiiliga!

Kogudustele annetuste tegemiseks ei pea olema kaasas sularaha ega isegi mitte pangakaarti – nüüdsest saab annetusi teha ka mobiilse annetuskeskkonna m-Tasku abil.

Annetuskeskkonna kasutamise eelduseks on internetti ühendatud nutitelefoni olemasolu, samuti peab telefonis olema toimiv mobiil-ID (lepingu saab sõlmida oma mobiiltelefoni operaatori juures). Järgnevalt on telefoni vaja alla laadida m-Tasku äpp (allalaetav kas  Google Store´i või App Store´i kaudu) ning ühendada see oma pangakaardiga.

Kodulehe koguduste kontaktide jaotuses https://eelk.ee/et/kontakt/kogudused/ on iga koguduse andmete juures ära toodud m-Tasku QR-kood. Selle kõrval asuvale ikoonile vajutamisel avaneb annetuskeskkonna kasutusjuhend: https://eelk.ee/…mTasku_annetuse_kasutusjuhend.pdf

Annetamine m-Tasku abil:

  1. Lae alla mTasku rakendus Google Playst või App Store’ist, nõustu kasutustingimustega ja registreeri end kasutajaks.
  2. Turvalise makseteenuse kasutamiseks tuvasta end Mobiil-ID, Smart-ID või pangalingi kaudu.
  3. Sisesta enda valitud 4-kohaline salakood ja jäta see meelde. Nii hoiad oma andmed ja maksekaardid turvaliselt mTaskus ning ainult Sina ise saad oma kaarte kasutada.
  4. Lisa makse- jm kaardid, mida soovid mTaskus kasutada. 5. Annetuse tegemiseks on 2 võimalust:
  • lisa mTasku rakenduses heategevuskaartide hulgast EELK koguduste kaart ja vali sobiv kogudus ehk kirik ’info’ valiku alt
  • või ava rakenduses QR-skänner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele ning skänni kood (vt märgiseid näiteks siit: www.eelk.ee/kogudused või leia need kirikust).
  1. Annetamisel vali sobiv maksekaart ja annetatav summa ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.

Loe täpsemalt:

• www.mtasku.ee

Prindi