Konverentsi ettekanded

„50 aastat naisvaimulike ordinatsiooni algusest“ (Jh 15:1-12) – peapiiskop Urmas Viilma jutlus

„Teekond naiste ordinatsioonini Eestis“ – prof dr Priit Rohtmets, EELK Usuteaduse Instituudi kirikuloo professor, Tartu Ülikooli usuteaduskonna kirikuloo lektor (.docx)

„Naiste ordinatsiooni käsitlemisest oikumeeniliste dialoogide raames“ – Õp Anne Burghardt, LML oikumeeniliste suhete sekretär

„Naiste ordinatsioon ja Uus Testament: mida tekst tähendas ja mida tekst tähendab?“ – dr Ain Riistan, Tartu Ülikooli usuteaduskonna Uue Testamendi lektor (.pptx)

„Pauluse hermeneutiline tööriist uue loodu seletamiseks” – õp prof dr Randar Tasmuth, EELK Usuteaduse Instituudi usuteaduskonna dekaan ning Uue Testamendi professor (.docx)

„Kirik ja ühiskond 1960. aastatel ja hiljem – Kesk- ja Ida-Euroopa vaatenurgast“ – piiskop dr Tamás Fabiny, Ungari Evangeelne Luterlik Kirik (.docx)

„Naised reformatsioonis ja miks me neid ei tunne“ – prof dr Anne Kull, Tartu Ülikooli usuteaduskonna süstemaatilise teoloogia professor, EELK Ühenduse Naised Teoloogias esinaine (.pptx)

„Ühine vastutus kuulutuses“ – õp Hedi Vilumaa, EELK Kõpu koguduse vaimulik

Paneeldiskussioon

„Kas naisvaimulik tohib abielluda?“ – Kinga Marjatta Pap

„Naised vaimuliku ametis Poolas“ – Agniezska-Godfrejow Tarnogorska (.pdf)

„Naiste ordineerimise ajalugu Saksamaal“ – Christa Hunzinger (.pdf)

„Naiste ordineerimise ajalugu Saksamaal“ – Christa Hunzinger (.docx)

„Lugu Rochesteri piiskopkonnast“ – Pamela Ive (.ppt)

Ungari Evangeelse Luterliku Kiriku piiskopi Tamás Fabiny jutlus EELK Risti koguduses 10.09.2017