Ilmumas on raamat „Valguse tähed“

2. veebruaril 2020 möödub peapiiskop Urmas Viilma ametisse pühitsemisest viis aastat. Sel puhul ilmub raamat „Valguse tähed“, mis koondab tsitaate ja mõtteid Urmas Viilma Toomkoguduse õpetaja ja peapiiskopi ametiaja jutlustest, karjasekirjadest, kõnedest ja artiklitest. Loe edasi »

Aasta vaimulikuks valiti õpetaja Matthias Burghardt

Nelijärvel 21.-22. jaanuarini toimunud vaimulike konverentsil valiti aasta vaimulikuks 2020 EELK Keila ja Saue koguduse õpetaja Matthias Burghardt. Loe edasi »

EELK Kirikumuusika Liit ootab kandidaate Aasta Kirikumuusiku aunimetusele

1. Nelipühal antakse Tallinna Toomkirikus üle Aasta Kirikumuusiku aunimetus. Kandidaate sellele tiitlile oodatakse kuni 1. märtsini. Loe edasi »

EELK vaimulikud peavad täna ja homme Nelijärvel konverentsi

Iga-aastane jaanuaris toimuv konverents Nelijärve puhkekeskuses on tänavu kohale toonud 122 vaimulikku ja kiriku töötegijat üle Eesti. Loe edasi »

Kolmapäeval avati Reiu Tüüri isikunäitus “12 runo vihmaveele”

Reiu Tüüri näitus 12 runo vihmaveele on eesti kunstniku sümboolne austusavaldus oma kodumaale pärast Leedus veedetud 10 aastat. Tüüri kunst ühendab Baltikumi põhja ja lõunaosa kultuuri, kastes selle meie ühisesse Euroopa pärandisse.  Loe edasi »

Assessor Ove Sander asus tööle peakaplanina

Tänasest alustas sotsiaalministeeriumis peakaplanina tööd vaimulik Ove Sander, kelle ülesanne on ehitada üles hingehoiusüsteem tervishoiu- ja hoolekandeasutustes. Loe edasi »