Peapiiskop emer Jaan Kiiviti sünnist möödub 80 aastat

Täna saanuks peapiiskop emeeritus Jaan Kiivir Jr (19.02.1940-31.08.2005) 80 aastat vanaks. Sünniaastapäevaga seoses peavad teda meeles mitmed kristlikud meediaväljaanded, Tallinnas aga esitletakse õhtul mälestusteraamatut. Loe edasi »

Kogudused on peagi kuue diakoni võrra rikkamad

Teisipäeval, 18. veebruaril tegid kirikuvalitsuses eksami Usuteaduse Instituudis diakonikursusel osalenud. Loe edasi »

Tallinna Toomkooli esmamainimise 700. aastapäeva puhul esitleti K. E. von Baerile pühendatud väärtasja

Täna, 14. veebruaril toimus Eesti Panga muuseumis tänuüritus, kus 700-aastane Tallinna Toomkool võttis pidulikult kokku möödunud juubeliaasta ja esitles kooli vilistlasele Karl Ernst von Baerile (1792–1876) pühendatud väärtasja. Loe edasi »

Ilmus peapiiskopi tsitaadiraamat “Valguse tähed”

Peapiiskop Urmas Viilma, kelle ametisse pühitsemisest möödus küünlapäeval viis aastat, esitles 3. veebruaril Tallinnas oma raamatut “Valguse tähed”. Loe edasi »

Aasta vaimulikuks valiti õpetaja Matthias Burghardt

Nelijärvel 21.-22. jaanuarini toimunud vaimulike konverentsil valiti aasta vaimulikuks 2020 EELK Keila ja Saue koguduse õpetaja Matthias Burghardt. Loe edasi »

EELK Kirikumuusika Liit ootab kandidaate Aasta Kirikumuusiku aunimetusele

1. Nelipühal antakse Tallinna Toomkirikus üle Aasta Kirikumuusiku aunimetus. Kandidaate sellele tiitlile oodatakse kuni 1. märtsini. Loe edasi »