Usuteaduse Instituut kutsub sünnipäevakonverentsile “EELK UI 75: missioon eile, täna, homme”

Käesoleval aastal vaatab EELK Usuteaduse Instituut tagasi 75 aasta tööle, vaagib tänast olukorda ning arutleb eesmärkide ja tegevuste üle tulevaseks ajaks. Selleks kutsume olema meiega veebikonverentsil “EELK UI 75: missioon eile, täna, homme” 14. mail. Loe edasi »

Kirikukogu pani seadusliku aluse piiskopkondade loomisele

Ühe keskse küsimusena seekordsel kirikuparlamendi kokkusaamisel arutatakse eelnõusid, mille eesmärk on täpsustada piiskopi ametit ja määratleda piiskopkond. Loe edasi »

Peapiiskop saatis kogudustele uuendatud juhised kirikuelu korraldamiseks

Uuendused konsistooriumi juhistes, mille järgi tuleb kogudustel tööd korraldada alates 26. aprillist ja 3. maist. Loe edasi »

2021. aasta vaimulike konverents toimub veebis

Tänavune vaimulike konverents toimub koroonapiirangute jätkumise tõttu 25. mail kell 10–15 internetis Zoomi keskkonnas. Loe edasi »

Tublide inimeste tunnustamise ettepanekud on oodatud nelipühiks

Kirikuvalitsus ootab taotlusi kiriku tublide kaastööliste autasustamiseks nelipühadeks, 23. maiks. EELK autasu antakse luterliku kiriku vaimulikule ja ilmikule tema teenete eest kiriku ja koguduse töös või isikule, kes ei ole EELK liige, kuid on osutanud kirikule teeneid. Loe edasi »

Kirikuelu uudised leiad veebiväravast e-Kirik

Mis toimub kirikuelus? Vaata järgi Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku veebiväravast e-Kirik, mille leiad aadressilt e-kirik.eelk.ee. Loe edasi »

Kirikufond alustab „Sajandi pakkumisega“

Teisipäeval, 14. aprillil alustab Kirikufond esimest avalikku annetuste kogumise kampaaniat „Sajandi pakkumine“, millega kogub raha neljale kirikule Loe edasi »