Konsistooriumi eelinfo 17. – 23. augustini

Eelinfo kirikuvalitsuse liikmete tööplaanidest esmaspäevast, 17. augustist - pühapäeva, 23. augustini 2020 Loe edasi »

Piiskop Tiit Salumäe jäädvustati maalile

EELK kirikuvalitsuse majas Toompeal asuv EELK kirikujuhte kujutav pildigalerii täienes veel ühe portreega: kate eemaldati maalilt, millel on kujutatud piiskop Tiit Salumäe. Teose autor on Aapo Pukk. Loe edasi »

Muinsuskaitseamet ja EELK kinnitasid koostööleppe

Muinsuskaitseameti peadirektor Siim Raie ja EELK piiskop Tiit Salumäe poolt allkirjastatud koostöökokkuleppega rõhutatakse ühiselt kultuuripärandi säilitamise olulisust ning sõnastatakse koostöövaldkonnad ja aluspõhimõtted Eesti Evangeelsele Luterlikule kirikule kuuluvate mälestiste hoidmiseks ja säilitamiseks. EELK on üks suurimaid mälestiste omanikke Eestis. Loe edasi »

Kirikufond alustab „Sajandi pakkumisega“

Teisipäeval, 14. aprillil alustab Kirikufond esimest avalikku annetuste kogumise kampaaniat „Sajandi pakkumine“, millega kogub raha neljale kirikule Loe edasi »

EELK lauluraamatu komisjon kutsub üles tegema laulude ettepanekuid uude lauluraamatusse

EELK uude lauluraamatusse oodatakse nii laule (tekst + viis) kui ka vaimulikke luuletusi, mis sobiksid kirikulauluks. Loe edasi »

EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu “Rõõm üle maa” peetakse tuleva aasta suvel

EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu "Rõõm üle maa" otsustati edasi lükata ja pidada tuleva aasta suvel. Loe edasi »