Peapiiskop Urmas Viilma: palvusega austame nende hauarahu, kelle teekond jäi pooleli

Reisiparvlaeva “Estonia” hukkumispaik pühitseti 28. novembril 1994 toimunud rahvusvahelisel oikumeenilisel mälestusjumalateenistusel kõigi parvlaevaga koos hukkunud inimeste hauapaigaks. Seoses sel nädalal Loe edasi »

Peapiiskop Võidupüha jumalateenistuse jutluses: iseenesest ei olegi riik midagi muud kui kodu

Peapiiskop Urmas Viilma jutlus Võidupüha jumalateenistusel Paide Püha Risti kirikus 23.06.2021 Loe edasi »

77 miljonit luterlast ühendavat maailmaliitu valiti juhtima EELK vaimulik Anne Burghardt

Luterliku Maailmaliidu vastvalitud peasekretär, õpetaja Anne Burghardt (foto Erik Peinar) Täna valis Luterliku Maailmaliidu (LML) 50-liikmeline nõukogu, kuhu kuuluvad esindajad Loe edasi »

Peapiiskop Urmas Viilma jutlus Jakob Kuke piiskopiks ordineerimise 100. aastapäeval

Jutlus – Jh 21:15. 6. juuni 2021, Jakob Kuke piiskopiks pühitsemise 100. aastapäev, Tallinna Toompea Kaarli kirik Loe edasi »

Pastoraalseminari 2021. aasta vastuvõtuinfo

Dokumentide vastuvõtt 2021/2022 aasta diakonikoolitusele ning preestrikoolitusele toimub 16. augustist - 1. septembrini 2021. Loe edasi »

Aasta vaimulikuks valiti Hannes Nelis

HANNES NELIS, EELK Saarte praostkonna Valjala, Kaarma ja Muhu koguduse õpetaja   “Seda tööd ei saa teha raha eest, vaid Loe edasi »

Kirikukogu pani seadusliku aluse piiskopkondade loomisele

Ühe keskse küsimusena seekordsel kirikuparlamendi kokkusaamisel arutatakse eelnõusid, mille eesmärk on täpsustada piiskopi ametit ja määratleda piiskopkond. Loe edasi »

Kirikuelu uudised leiad veebiväravast e-Kirik

Mis toimub kirikuelus? Vaata järgi Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku veebiväravast e-Kirik, mille leiad aadressilt e-kirik.eelk.ee. Loe edasi »