Eesti Evangeelne Luterlik Kirik

Laululinnu lood

Projekt „Laululinnu lood“ on edukalt lõppenud. Raamat on välja antud ja beebilaulu teemaline koolitus Usuteaduse Instituudis korraldatud.

 

Projekti maksumus: 2000 €
Korjanduskarbi kaudu koguti 465 €
Ülejäänud projekti rahastus tuli annetustena Soomest ja Norrast (500 €), Saksamaa Põhjakirikult (327,88 €) ja EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendusest (707,12 €).

Käsiraamatus on nii teoreetiline osa, mis aitab mõista paremini lastele mõeldud tegevuse olemust kui ka nõuandeid perede kaasamisest ning praktiline osa näidistundide ja üle 120 lauluga nii Eestist kui mujalt maailmast. Raamatuga on kaasas CD-plaat, millel fonod osadele lauludele ning muusikat nii tunnis kuulamiseks kui selle järgi liikumiseks.

Käsiraamatu koostajateks on Anna Humal, Minna Ilmaniemi, Maarian Lend, Ave Mölster, Sigrid Põld, Triin Salmu ning Pia ja Tero Ruotsala. Raamat sündis EELK Laste- ja Noorsootööühenduse, EELK Perekeskuse ja EELK Kirikumuusika Liidu ühistööna.

 

Käsiraamatut on võimalik osta EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendusest ning Tartu Pauluse Raamatupoest. Käsiraamatu hind on 22 €.

Käsiraamat "Laululinnu Lood"Käsiraamatu "Laululinnu Lood" koolitus