Eesti Evangeelne Luterlik Kirik

Kristlik Noortefestival JäPe „Omanäoline“

Kristlik Noortefestival JäPe, 6.-9. juuli 2017 Pilistvere

Noortefestival JäPe on pika traditsiooniga EELK noorteüritus. Sellel aastal toimub see juba 28-ndat korda. Noortefestivali raames tulevad kokku noored üle Eesti, et koos Jumalat teenida ja koos teiste kristlasnoortega koos olla. Tegevuste hulka kuuluvad piiblitunnid, palvused, sport, mäng ja muidugi ka koos laulmine. Igal aastal külastab Jäpet umbkaudu 200 noort. Noortefestivali korraldab noorte vabatahtlike meeskond, kuhu kuulub umbkaudu 15 inimest.

Meie tegemistega saab tutvuda www.jape.ee ja Facebookis https://www.facebook.com/noortefestival/

Noortefestivali eelarve on 11 800 eurot, millest 8300 eurot on meil juba olemas. 2000 eurot tuleb osavõtumaksudest. Kuid natuke on ikka veel puudu. Teie toetuse abil saame korraldada hea ja kvaliteetse noorteürituse!
Soovime koguda 1500 eurot. Anna oma panus!

ANNETAMISE VÕIMALUSED:

  • „Anneta“ lingi kaudu. Interneti-kaardimakse puhul kontrollige eelnevalt, et kaart oleks internetimakseteks avatud ning liidetud turvaliste internetiostude programmiga. Annetused vahendatakse EveryPay interneti-kaardimakse platvormi kaudu. EveryPay toetab Visa ja MasterCard Credit ja Debit kaarte.
  • Pangaülekanne:
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
    arvelduskonto EE297700771001801320
    märksõna: „JAPE“

 

 

Vabalt valitud summas annetuse saab teha nimelise või nimetu.
Kui soovite, et edastame annetuse Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsioonis esitamiseks, palume, et märgiksite ka oma isikukoodi.