Eesti Evangeelne Luterlik Kirik

Kirikumuusikute leksikon

EELKs töötab märkimisväärne hulk kirikumuusikuid, kes organistide, koorijuhtide ja kantoritena panustavad kiriku muusikatöösse üle Eesti. Samas puudub nii ajalooline kui kaasaegne ülevaade kirikumuusikutest, kes meie kirikutes muusikutena töötavad.

 

Kirikumuusika Liit soovib jäädvustada EELKs töötavaid kirikumuusikuid ning kajastada nende tegevuse jälge. Koostame küsimustiku, mille põhjal korjame andmed kõigi praegu EELK kogudustes töötavate kirikumuusikute kohta ning avaldame need virtuaalsel kujul EELK kodulehel koos fotodega.

 

Projekti kogumaksumus on 7200 eurot, sellest on 1000 eurot Kirikumuusika Liidu omapanus ning 1000 euroga on projekti toetanud õp emeeritus dr Toomas Paul.

 

Projekti teostumiseks on vaja koguda 5200 eurot.

 

Rohkem infot EELK Kirikumuusika Liidu kohta:

www.kirikumuusikaliit.ee

 

ANNETAMISE VÕIMALUSED:

  • „Anneta“ lingi kaudu. Interneti-kaardimakse puhul kontrollige eelnevalt, et kaart oleks internetimakseteks avatud ning liidetud turvaliste internetiostude programmiga. Annetused vahendatakse EveryPay interneti-kaardimakse platvormi kaudu. EveryPay toetab Visa ja MasterCard Credit ja Debit kaarte.
  • Pangaülekanne:
    Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
    arvelduskonto EE297700771001801320
    märksõna: „Kirikumuusikute leksikon“

 

 
 
Vabalt valitud summas annetuse saab teha nimelise või nimetu.
Kui soovite, et edastame annetuse Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsioonis esitamiseks, palume, et märgiksite ka oma isikukoodi.