Ehitame koos kogukonnakiriku!

EELK Harkujärve kogudus ja Harkujärve Kiriku Taastamise Selts pakuvad Harku valla ja Haabersti elanikele võimalusi osaleda kirikuelus, arendada kogukonda ja kogudust, kasutada lapsehoidu ja vaba aja veetmiseks kohandatud ruume. Hoone maht on 6000 m3, mis võimaldab ehitada saali tagaosasse külalistoad ja puhkenurga kogupindalaga 210 m2. Toad ehitatakse kirikusaali tagaosa kohale, avatud kööginurgaga puhkeruum nende alla. Alustame käesoleval suvel. Reio Avaste arhitektuuribüroos valminud esialgne eskiisprojekt ning 3D lahendus on näha juuresoleval fotol.

Suures saalis toimuvad jumalateenistused, laulatused, matused, soklikorrusel laste- ja noortetöö, pastoraadis lapsehoid, saali tagaosa ümberehituse järel saab seal pakkuda suupisteid, raamatukoguteenust ning korraldada kogukonnale vajalikke koosviibimisi, peielaudu ja sünnipäevi. Kogu ümberehituse maksumus on 180 000 eurot. Sinu abi on teretulnud!

ANNETAMISE VÕIMALUSED:

• „Anneta“ lingi kaudu. Interneti-kaardimakse puhul kontrollige eelnevalt, et kaart oleks internetimakseteks avatud ning liidetud turvaliste internetiostude programmiga. Annetused vahendatakse EveryPay interneti-kaardimakse platvormi kaudu. EveryPay toetab Visa ja MasterCard Credit ja Debit kaarte.
  • Pangaülekanne:
    arvelduskonto EE297700771001801320
    märksõna: „Harkujärve kirik“

Vabalt valitud summas annetuse saab teha nimelise või nimetu.
Kui soovite, et edastame annetuse Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsioonis esitamiseks, palume, et märgiksite ka oma isikukoodi.