Aita ehitada Mustamäele kirik!

altar_mmmkMustamäe Maarja Magdaleena koguduse töö sai alguse 2008. aastal, millele järgnes 2010. aastal koguduse liitumine Eesti Evangeelse Luterliku Kirikuga (EELK). Samal aastal rentis kogudus ruumid Mustamäe Linnaosa Valitsuse keldrikorrusel, kus tegutsetakse uue kiriku valmimiseni. Koguduses toimub aktiivselt igapäevane töö laste ja noortega ning diakooniatöö, lisaks jumalateenistused, palvused ja hingehoid.

Vt EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse tutvustust >>

Hea koostöö tulemusena Mustamäe Linnaosa Valitsusega allkirjastati 2012. aastal hoonestusõiguse leping kiriku ehitamiseks Tallinnasse Mustamäele Kiili tänav 9 kinnistule. 2013. aastal korraldatud arhitektuurikonkursil osutus valituks töö „Fiat Lux“. Järgmise kolme aasta jooksul valmis ehitusprojekt ning 2016. aasta suvel sai kogudus loa uue kiriku ehitamiseks.

Soovime kogudusena teenida Jumalat ja inimesi Jeesuse Kristuse eeskujul. Uus pühakoda Mustamäel vastab tänapäeva ühiskonna vajadustele ning pakub Mustamäe elanikele võimalust käia kirikus oma kodukoha lähedal. Meie soov on ehitada kirik, mis toetab inimese elu tervikuna sünnist surmani. Uues kirikuhoones on lisaks kirikusaalile ruumid ka lastehoiu ja noorte tugikeskuse jaoks, diakoonia- ja hingehoiutöö jaoks.

Kirik valmib annetuste toel. Iga inimese panus on väga oluline ning ka Sina saad kaasa aidata Mustamäe kiriku valmimisele.

Jumal õnnistagu iga annetajat ja eestpalvetajat!

ANNETAMISE VÕIMALUSED:

• „Anneta“ lingi kaudu. Interneti-kaardimakse puhul kontrollige eelnevalt, et kaart oleks internetimakseteks avatud ning liidetud turvaliste internetiostude programmiga. Annetused vahendatakse EveryPay interneti-kaardimakse platvormi kaudu. EveryPay toetab Visa ja MasterCard Credit ja Debit kaarte.
  • Pangaülekanne:
    arvelduskonto EE297700771001801320
    märksõna: „Mustamäe kirik“

Vabalt valitud summas annetuse saab teha nimelise või nimetu.
Kui soovite, et edastame annetuse Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsioonis esitamiseks, palume, et märgiksite ka oma isikukoodi.