Mõningad võimalused saada interneti vahendusel osa vaimulikust sõnumist

Vabariigis kehtiva eriolukorra raames jäävad lähemal ajal ära avalikud jumalateenistused Eestimaa kirikutes. Peapiiskop Urmas Viima on oma juhistes ristirahvale soovitanud kodus olles osa saada jumalateenistustest ja vaimulikest mõtisklustest interneti vahendusel.

Mitmed kogudused on võtnud ette salvestada ja/või üle kanda jumalateenistusi, palvusi, jutlusi jmt vaimulikku sisu. Alljärgnevalt toome ära mõned viited kirikuvalitsusele teadaolevatele salvestustele. (NB! 22. märtsi ja sellega algava nädala materjalid ilmuvad SIIN.)

Palvepäeva palvus 20.03

Jämaja Kolmainu koguduse ning Anseküla Maarja koguduse õpetaja Anu Konksu videopalvus 20.03

Jumalateenistus Tartu Pauluse koguduses 15.03

Jumalateenistus Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus 15.03

Sõnateenistus Tartu Jaani kirikus 15.03

Jumalateenistus Viimsi Püha Jakobi Kirikus 15.03

Jumalateenistus Kuresaare Laurentiuse koguduses 15.03

Jumalateenistus Põlva Maarja koguduses 15.03

Jumalateenistus Nõmme Rahu kirikus 15.03

Palvus Rakvere Kolmainu koguduses 15.03

Palvus Tallinna Kaarli kirikus 15.03

Palvus EELK Saku Toomase koguduses 15.03

Õp Enn Auksmanni mõtisklus 15.03

Praost Marko Tiituse mõtisklus 15.03

Vaata ka:

Tartu Pauluse koguduse õpetaja Kristjan Luhamets on valmis saanud liturgilise muusikavideo, mis ehk samuti pühapäeval vaatamiseks hästi sobib.