Eesti Evangeelne Luterlik Kirik

Kirikukogu

EELK XXX KIRIKUKOGU

Konsistoorium

1. Urmas Viilma, peapiiskop
2. Joel Luhamets, piiskop
3. Tiit Salumäe, piiskop
4. Andrus Mõttus, kantsler
5. Katrin-Helena Melder, assessor
6. Kadri Eliisabet Põder, assessor
7. Ove Sander, assessor
8. Marko Tiitus, assessor

Ida-Harju praostkond

9. Margus Kirja, praost
10. Jaan Nuga, õp
11. Kalev Kask
12. Andres Õis

Järva praostkond

Katrin-Helena Melder, assessor
13. Tõnu Linnasmäe, abipraost
14. Valdo Reimann, õp
15. Tene Metsma

Lääne praostkond

16. Kaido Saak, praost
17. Küllike Valk, abipraosti kt
18. Lembit Tammsalu, õp
19. Madis Kütt

Lääne-Harju praostkond

20. Jüri Vallsalu, praost
21. Mihkel Kukk, abipraost
22. Annika Laats, õp
23. Sigrid Põld

Pärnu praostkond

24. Tõnu Taremaa, praost
25. Tauno Teder, abipraost
26. Arvet Ollino, õp
27. Jüri Pikma

Saarte praostkond

28. Anti Toplaan, praost
29. Rene Reinsoo, abipraost
30. Hüllo-Kristjan Simson, õp
31. Rein Orn

Tallinna praostkond

32. Jaan Tammsalu, praost
33. Matthias Burghardt, õp
34. Urmas Arumäe
35. Jüri Ehasalu

Tartu praostkond

36. Ants Tooming, praost
37. Aivo Prükk, õp
38. Siimon Haamer, õp
39. Priit Kama

Valga praostkond

40. Mart Jaanson, praost
41. Vallo Ehasalu, abipraost
42. Tiit Kuusemaa, õp
43. Ingmar Laasimer

Viljandi praostkond

Marko Tiitus, assessor
44. Markus Haamer, abipraost
45. Helve Hunt
46. Tarmo Loodus

Viru praostkond

47. Tauno Toompuu, praost
48. Urmas Karileet, õp
49. Avo Kiir, õp
50. Õie Alt

Võru praostkond

51. Üllar Salumets, praost
52. Margit Lail, abipraost
53. Urmas Nagel, õp
54. Andres Kõiv

Põhja-Ameerika praostkond

55. Mart Salumäe, praost
56. Hendrik Laur, abipraost
57. Peeter Põldre
58. Leena Liivet

Rootsi praostkond

59. Ingo-Tiit Jaagu, praost
60. Jaak Reesalu, abipraost
61. Indrek Aunver

Vaimulike konverents

62. Marek Roots, õp
63. Kaido Soom, õp

Kaplanaadid

64. Gustav Kutsar, peakaplan
65. Valdo Lust, peakaplan

Hääleõiguslikud osavõtjad

66. Andres Põder, peapiiskop emeeritus
67. Einar Soone, piiskop emeeritus