KÕIK KÜSIMUSED

Mul suri ema. Ta on ristitud aga mitte koguduse liige. Ta avaldas soovi et ta tuhastataks ja tuhk hiljem maetaks perekonna hauaplatsile. Kuna koroonapiirangute tõttu on matuseliste arv limiteeritud, kas on võimalik teha ärasaatmist kahes osas - esimesena kremeerimisärasaatmine ja tuha matmine lükata edasi suvele kus rohkem inimesi kohale tulla ja reisida saab. Kas sellisel juhul saab tuha matmist ikka korraldada kiriklikult ja kirikutseremooniaga nagu ema soov oli?

Avaldan kõigepealt kaastunnet ja palvetan nii Teie ema hinge kui ka Teie pere eest.

Kindlasti on võimalik matusetalitus korraldada kahes osas, seda tehakse aeg-ajalt isegi siis, kui olud ei ole nii keerulised kui praegu.

Võtke ühendust oma kohaliku koguduse õpetajaga ja ta aitab teil kindlasti kõik parimal viisil korraldada.

Õnnistussooviga

Enn Auksmann