Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Vähiravifondi “Kingitud elu” üleskutse heategevustalgutel osalemiseks

Kingitud EluHea inimene!

Kutsun Sind laupäeval 14. mail panustama mõned tunnid aega ja energiat selleks, et Eesti vähihaigetel oleks lootust, tervist ja ELU.

Vähiravifond “Kingitud elu” korraldab teist aastat järjest üleriigilised heategevustalgud, mille raames kogume ühe päeva jooksul annetusi 70-100 rahvarohkes punktis üle Eesti.

Ettevõtmise eesmärk on teha ära: koguda kokku nii palju annetusi, et ükski vähihaige, kelle jaoks ei jätku haigekassa vahendeid, ei peaks jääma viimase õlekõrreta: hädavajaliku ravita ning võimaluseta elada täisväärtuslikult oma pere ja lähedaste keskel.

Annetuste kogumine on tore seltskondlik töö, mis konti ei murra. Fondi teatakse ja inimesed annetavad lahkesti.

Kui oled nõus osalema, anna palun teada, millises Eesti piirkonnas eelistaksid annetusi koguda ja ma suunan Sind 3-5 tunniks mõnda selle piirkonna kaubanduskeskusesse vabatahtlikule tööle. Oma osalemissoovist kirjuta info@kingitudelu.ee.

Eelmisel aastal osales meie talgutel üle kümne riigikogulase ning mitu ministrit. Kogusime umbes 150 inimesega ühe päeva jooksul Eestimaalt kokku ligi 110 kilogrammi ehk üle 25 000 euro sularaha. Kui liita nädala jooksul laekunud elektroonsed annetused ja telefoniannetused, küündis talgutega kogutud summa üle 50 000 euro.

Vähiravifond “Kingitud elu” on ellu kutsutud toetamaks haigekassa abita jäänud nn mittekulutõhusaid vähihaigeid. Kahe aasta jooksul on fondi annetatud ligi miljon eurot, millega oleme saanud toetada 85 eestimaalast vanuses 20-83. Kõik on saanud abi, kes fondi poole on pöördunud ja kuuluvad fondi sihtgruppi.

Fondist missioonist ja tegevusest saad lähemalt lugeda www.kingitudelu.ee

Kas tuled talgutele appi elu kinkima? Kutsu ka sõbrad appi.

Lugupidamisega

Toivo Tänavsuu
Vähiravifond “Kingitud elu”
Juhataja
5276004

Prindi