Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Teade: Eesti lood ristivanematest ja ristilastest

23. märtsist kuni 31. maini toimus ristivanemluse teemaliste lugude kogumine. Kirikutevaheline ristivanemluse väärtustamise töörühm tänab kõiki, kes 31. maiks saatsid oma lood aidates korjata kristlikku pärimust.

Anname teada, et vastu tulles neile, kes on avaldanud soovi oma lugu veel kirja panna PIKENDAME RISTIVANEMLUSE TEEMALISTE LUGUDE KOGUMIST 15. JUUNINI.

Soovime kerget sulge ja juhime tähelepanu, et kõigi lugude saatjate vahel loosime auhindu, mille seas on kaks kohta septembris toimuvale oikumeenilisele palverännakule Kihnu.

Lähem info Facebooki grupis Ristivanemad: https://www.facebook.com/Ristivanemad-201823507268526/ ja ajalehes Eesti Kirik: http://www.eestikirik.ee/lood-ristivanematest-ja-ristilastest/

Korraldaja: Interreg projekti Sempre (http://estodiac.eu/sempre/) raames ellu kutsutud kirikutevaheline töörühm (http://www.eestikirik.ee/fookuses-ristivanemad ), mis on arutlemas ristivanemate rolli ja tähenduse üle nii kirikutes kui ka ühiskonnas laiemalt ning soovib ristivanemaid enam toetada. Töörühmast võtavad osa õigeusklikud, katoliiklased, metodistid ja luterlased. Patrooniks on pr Egle Viilma.

Lisainfo:

Ingmar Kurg
Projekti juht
tel: 5541232
e-post: ingmar.kurg@gmail.com

Kätlin Liimets
Projekti koordinaator
56639139
e-post: katlin.liimets@mail.ee

Prindi