Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Täiendusõppe kursus “Perelaager – plaanist teostuseni!”

EELK Usuteaduse Instituut kutsub osalema 3. juunil toimuval täiendusõppe kursusel “Perelaager – plaanist teostuseni!”

Koolitus on mõeldud kõigile, kes oma koguduses ja kogukonnas soovivad perelaagrit korraldada ning vajavad selleks uusi teadmisi ning ideid.

Koolitusel käsitletakse perelaagri korraldamise erinevaid aspekte ning koostatakse ühiselt perelaagri kava. Koolitus annab võimaluse jagada oma kogemusi ning õppida teiste omadest.

Koolituspäeva jooksul valmivad erinevate perelaagrite projektid ja kavad, mida on võimalik pärast kasutusele võtta.

Koolitajaks on perelaagrite korraldamise kogemusega spetsialistid: EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala ja EELK Laste- ja Noorsootöö Ühenduse tegevjuht Triin Salmu.

Koolitusel osalenutel on võimalik taotleda oma perelaagri läbiviimiseks toetust Soome Misjoniseltsi poolt loodud peretöö toetusfondist. Lähem info Pia Ruotsala Pia.Ruotsala@felm.org

Koolitus toimub 3. juunil 2016 kell 13.00-19.00 Usuteaduse Instituudis (Pühavaimu 6, Tallinn). Registreeruda saab siin: https://docs.google.com/forms/d/12JnfHmugXbozT98bfRSfYr23RnqyXxuibAAFyRXBCUE/viewform

Palume registreeruda hiljemalt 1. juunil 2016.

Osalustasu on 18 EUR, juhul kui ühest kogudusest osaleb rohkem kui üks inimene, siis on osalustasu 15 EUR inimese kohta. Osalustasu sisaldab ka kerge eine  ja kohvipausi.

Lähem info:

Kerstin Kask, tel 553 0399 või kerstin.kask@eelk.ee

Prindi