Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Sempre projekti tegemisi kajastatakse nüüd ka Facebooki vahendusel

Sempre FacebookisMaapiirkondade sotsiaalsele võimestamisele suunatud projekt Sempre avas oma Facebooki lehe.

Lehelt saab näha jooksvaid uudiseid selle kohta, milliseid erinevaid tegevusi kohalikul tasandil plaanitakse ja ellu viiakse, aga ka muud huvitavat maaelu puudutavat infot. Seega kutsume häid inimesi, kellel on huvi maaelu edendamise vastu, lehte jälgima.

Projektiga tahetakse edendada maaelu ja seda eelkõige sotsiaalvaldkonnas. Projekti üheks siduvaks teemaks on perekond ning kõik selle juurde kuuluv: perekonna terviklikkus ja toimetulek, vanemlikud oskused ja võimekus, laste haridus ja turvalisus, noorte tööhõivatus ja palju muud.

Projekti tegevused toetavad Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ja Kohaliku Omaalgatuse Programmi eesmärke kohaliku arengu ja kogukondade elujõulisuse edendamisel kogukondlikku initsiatiivi. Projekt panustab Euroopa Liidu 2020 eesmärkide elluviimisesse ja kestab 2018. aasta lõpuni.  
 
Projekti juhtpartneriks on Saksamaa Diakonisches Werk Schleswig-Holstein. Eestis esindavad projekti Ühiskonnatöö Sihtasutus ning Eesti Evangeelne Luterlik Kirik. Projekt sai alguse eelmise aasta lõpus ning selles osaleb 17 partnerit 7 riigist.

Prindi