Ridala kogudus tähistab oma esmamainimise 800. ja kiriku 750. aastapäeva

Ridala Püha Maarja-Magdaleena koguduse eestvõttel tähistatakse väärikat sündmust alates tänasest kuni pühapäevani toimuvate sündmuste sarjaga.

Kolmapäeval, 22. juulil
kell 18.00 on kirikus madlipäeva jumalateenistus

Neljapäeval, 23. juuli
kell 11.00 – 17.00 toimub ajalookonverents ja ansambli Triskele kontsert kirikus

Teedel, 24. juulil
kell 10.00 – 23.00 loetakse pastoraadis ette Villem Grünthal-Ridala regivärsiline raamat “Püha Rist”;
kell 19.00 on kirikus ansambli Heinavanker kontsert

Laupäeval, 25. juulil
kell 11.00 toimub kirikus Pärnu-Jaagupi puhkpilliorkestri kontsert;
kell 12.00 – 15.00 on kiriku esisel haljasalal Ridala kihelkonnalaat;
kell 15.00 on kavas rahvalikud laulud koos Ülle Meitriga

Pühapäeval, 26. juulil
kell 13.00 on kirikus tänujumalateenistus. Teenivad piiskop Tiit Salumäe, praost Kaido Saak, õp Küllike Valk, orelil Lia Salumäe. Kaasa teenib Tallinna Jaani koguduse naiskoor Aivi Otsniku juhatusel.
Kell 14.00 on kirikus Tallinna Jaani koguduse naiskoori kontsert “Au ja kiitus”.

Kirikus on üleval õp Toomas Pauli elu ja töö näitus; pastoraadis on Dolores Hoffmanni vitraažide näitus ja käsitöönäitus “Ridala on südames”.

Rohkem infot: