Mõningad võimalused saada interneti vahendusel osa vaimulikust sõnumist 22.03.2020

Vabariigis kehtiva eriolukorra raames jäävad lähemal ajal ära avalikud jumalateenistused Eestimaa kirikutes. Peapiiskop Urmas Viima on oma juhistes ristirahvale soovitanud kodus olles osa saada jumalateenistustest ja vaimulikest mõtisklustest interneti vahendusel.

Mitmed kogudused on võtnud ette salvestada ja/või üle kanda jumalateenistusi, palvusi, jutlusi jmt vaimulikku sisu. Alljärgnevalt toome ära mõned viited kirikuvalitsusele teadaolevatele salvestustele ning püüame seda nimekirja täiendada vastavalt uue info laekumisele.

Jumalateenistuste ülekanded 22. märtsil

“Püha päeva palvus”

22. märtsil kell 11.00 on ETV 2 kanalil eetris 30-minutiline sõnajumalateenistus. Stuudios on peapiiskop Urmas Viilma koos Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse juhatuse liikme Riivo Sinijärvega.
Vt https://etv2.err.ee/1064794/puha-paeva-palvus

Tallinna Jaani koguduse jumalateenistus 22.03

Jumalateenistus Tartu Pauluse koguduses 22.03 (algus kell 10)

Jumalateenistus Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus 22.03 (algus kell 11)

Jumalateenistus Viimsi Püha Jaakobi kirikus 22.03

Jumalateenistus Nõmme Rahu kirikus 22.03

Jumalateenistus Põlva Maarja koguduses 22.03

Jumalateenistus Sangaste koguduses 22.03

Jumalateenistus Kuressaare Laurentiuse koguduses 22.03

Jumalateenistus Tartu Ülikooli-Jaani koguduses 22.03

Jumalateenistus Risti koguduses 22.03

Palvus Tallinna Kaarli koguduses 22.03

Palvus Viljandi Jaani koguduses 22.03

Õp Enn Auksmanni mõtisklus 22.03

Õp Markus Haameri mõtisklus 22.03

Palvus Tallinna Kaarli koguduses 25.03

Algaval nädalal peab Vikerraadios ja Klassikaraadios hommikupalvusi õp Toomas Paul

“Käbi ei kuku…”
Täna kell 10 on Vikerraadio saates “Käbi ei kuku…” külas EELK pastorid Eenok ja Naatan Haamer. Vaata/kuula lisa vikerraadio.err.ee.