Misjonikeskus innustab konverentsiga koguduste väikerühmade tegevust

Misjonikeskus ootab 18. märtsil kell 17.30–21 Pirita kloostrisse konverentsile „Väikerühmad koguduses“. Eesmärk on innustada kogudusi, kes tahaksid alustada väikerühma oma koguduses, kuid ei tea, kuidas ja tunnevad, et puudu on kogemusest.

Konverentsil tutvustatakse väikerühma sotsiaalseid aluseid, jagatakse isiklikke kogemusi, antakse juhtnööre alles alustavale väikerühmale ja arutatakse, kuidas rühm võib toetada Jeesuse jüngriks olemist. Väikerühm on koos kasvamise koht. See võib olla piibliring, palvering, naiste- või meestering, teemade ümber koondunud aruteluring jne, mille juhiks ja kokkukutsujaks ei pea olema vaimulik, vaid mida võivad viia läbi ka koguduse ilmikliikmed. Väikerühm käib koos, et kasvada lähemale Jumalale ning lähtub Jeesuse lubadusest, ”kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel” (Mt 18:20)

Osalemisest palub Misjonikeskus teada anda aadressil https://forms.gle/PP25KYGpxmECYzcW6, e-posti aadressil mk@eelk.ee või telefonil 56214355.

Konverentsi osalustasu on 5 €.

Lisainfo: www.misjonikeskus.ee