Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Misjonikalender 2018 on ilmunud

Misjonikalender 2018

Ilmunud on värske Misjonikalender 2018. See on hea viis Eestist läkitatud misjonäride tegemistega kursis olemiseks ja nende eest palvetamiseks. Igal kuul tutvustatakse üht kuni kaht misjonäri või projekti, millest on põhjalikumalt juttu kalendri lõpus. Kalendri ostuga toetad otseselt misjonit, kuna müügitulu läheb välismisjoni toetuseks.

2018. aasta kalender on valminud koostöös Eesti kristlike kunstnikega – igal kuul saab nautida Eesti tippkunsti. Lisaks on kalendri vahel lisaleht misjonimaadelt pärit retseptidega – sel korral on fookuses magustoidud. Magustoitude retsepte võib iga üks kodus järgi proovida, või miks mitte korraldada kord kuus koguduses misjoniteemaline õhtu, kus üheskoos magustoitu valmistatakse ja ka vastava kuu misjonäride ja teemade eest palvetatakse. Nagu eelmisel aastal, on ka sel aastal plaanis koostöös TV7-ga jätkata saadet “Maitse misjonit”, milles igal kuul ühest piirkonnast põhjalikumalt juttu tehakse. 

Kalender on ilus jõulukink sõpradele, koguduste partneritele ja vabatahtlikele, oma perele ja miks mitte ise-endale! Kalendreid on võimalik tellida EELK Misjonikeskuse kaudu, kontaktisik on allakirjutanu.

Ühe kalendri hind on 3 eurot.

Info:

Helene Toivanen
EELK Misjonikeskus
Välismisjoni ja Lõuna-Eesti koolituste koordinaator
helene.toivanen@eelk.ee
(+372) 5646 4135

Prindi