Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

Istuta õunapuu ja võid võita kultuurireisi

Kätte on jõudnud kevadised istutusilmad. Seoses sellega tuletame meelde, et osaledes „Reformatsioon 500” aastapäevale pühendatud üle-eestilises õunapuude istutamise kampaanias, on teil võimalus võita tasuta lennureis Saksamaale.

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik (EELK) kutsub üles reformatsiooni 500. aastapäeva puhul kõiki eestimaalasi, istutama oma koduaeda õunapuu. Olgu see õunapuu sümboliks, et meie – Maarjamaa lapsed – mõtleme, usume ja loodame helgele homsele!

Osta ja istuta õunapuu kuni 31.05.2017, tee istutatud õunapuust foto ning saada e-posti aadressile konsistoorium@eelk.ee. Kirjale lisa juurde puu istutamise aeg, asukoht ja õunasort ning postiaadress, kuhu saame saata tänukirja.

Peapiiskop Urmas Viilma loosib 1. juunil 2017 kõikide õunapuu istutajate vahel välja ühe tasuta kultuurireisi Saksamaale „Lutheri ja Bachi radadel” 29.06 – 06.07. 2017. Lisaks loositakse välja muid auhindu, s.h pileteid Tallinna XXXI rahvusvahelisele orelifestivalile ja mitmele teisele juubeliüritusele.

 

Täpsem info Tiit Reisid OÜ võidureisi kohta: http://www.tiitreisid.ee/est/lennureisid/

Info „Reformatsioon 500” sündmuste kohta: https://eelk.ee/et/vabaduse-teetahised/

Lisainfo EELK konsistooriumi telefonil: 627 7350

 

Täpsustus:

Kultuurireisi loosimine toimub kõigi õunapuu istutajate vahel, kes 2016. aasta suvest kuni 31. maini 2017 on saatnud õunapuu istutamisest foto ja andmed EELK Konsistooriumi e-maili aadressile.

Õunapuude istutamise kampaania jätkub ka peale kultuurireisi välja loosimist (1. juuni 2017), lõppedes usupuhastuspühadel 31.10.2017.

Loodame südamest, et õnnestub Reformatsioon 500-ndal juubeliaastal istutada Eestimaale vähemalt 500 noort õunapuud!

Prindi