Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

EELK Perekeskus korraldab infopäeva

EELK Perekeskus korraldab infopäeva kolmapäeval, 17. mail kell 10.00-12.45 Tallinnas, Radisson Blu Olümpias, Gamma konverentsiruumis, aadressil Liivalaia 33.

EELK Perekeskus korraldab infopäevi traditsiooniliselt kaks korda aastas, et teha nähtavaks perekeskuse tööd ja kvaliteetseid teenuseid. Põhja-Eesti piirkonna spetsialistidele tutvustatakse koolitus-ja nõustamisvõimalusi. Infopäeval osalejatelt oodatakse valmidust aruteludeks, kuidas paremini toetada peresid ning kuidas olla efektiivsem koostööpartner.

“Kolme aasta jooksul on meie klientide juures osutunud suureks probleemiks laste kasutamine vanemate vahelise konflikti vahel ehk vägivalla vahendina. Lojaalsusest tingitud konflikt lapse sees takistab lapse arengut, õppimist ja emotsionaalset tasakaalu ning tagajärjed võivad olla väga tõsised. Seepärast peame oluliseks toetada turvalist pereelu ja vajadusel turvalist lahutust ning jagada selle kohta infot”, ütleb EELK Perekeskuse juhataja Pia Ruotsala.

Ettekandeid teevad Tallinna keskuse peanõustaja Tiia Tarm teemal “Vanemlus lahutavates peredes”, juhataja Pia Ruotsala koos kahe teise meestetöö grupijuhi Renee Nahkuri ja Kadri Keskülaga teemal “Sisemise kindluse programm” ning ühtlasi tutvustab Pia Ruotsala EELK Perekeskuse perevägivallakatkestamise mudelit.

Osalema on oodatud omavalitsuste lastekaitse- ja sotsiaaltöötajad, jõustruktuuride esindajad, erinevate abikeskuste töötajad, koguduste töötegijaid ning kõik, kes huvituvad EELK Perekeskuse tegevusest.

Infopäeva kava on üleval Perekeskuse kodulehe uudiste sektsioonis ning Facebookis https://www.facebook.com/events/235362826946592/

Infopäeva korraldamist toetavad EV Sotsiaalministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Tallinna Linn, Keila Vald, Viimsi Vald ning Radisson Blu Olümpia.

Lisainfo:

Pia Ruotsala
EELK Perekeskuse juhataja
pia(at)perekeskus.eu
56971506

Prindi