Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
« Tagasi uudiste juurde

11. jaanuaril tähistab EELK Tallinna Perekeskus oma 3. sünnipäeva ja ootab avatud uste päevale

11. jaanuaril 2017 kell 14.00 tähistab EELK Tallinna Perekeskus oma kolmandat sünnipäeva keskuse tegevuse tutvustamisega lahtiste uste näol.

Kolme tegevusaasta jooksul on EELK Perekeskus toetanud peresid nende erinevatel eluetappidel pakkudes perenõustamisteenust, tugigruppe ja koolitusi. Lisaks toetatakse erinevaid spetsialiste: sotsiaal- ja ohvriabitöötajaid, omavalitsuse töötajaid jt pakkudes koolitusi ja supervisiooni.

Perekeskusesse pöördujad saavad abi paarisuhte murede korral, Perekeskuse motoks on „Kõiges Sinu kõrval“ ning töö põhisuunad on olnud paarisuhte ja positiivse vanemluse toetamine ning perevägivalla tõkestamine. Perekeskuses on kasutusel Eestis ainulaadse perekeskse perevägivalla katkestamise mudel, mille keskmes on lapse heaolu parandamine ja vägivalla katkestamine põlvkondade ketis. Abi pakutakse tervele perele perenõustamise, gruppide, koolituste ja võrgustiku näol. Hetkel saab veel registreerida meeste sisemise kindluse programmi „Mehed päriselt“, mis alustab tööd Tallinna Perekeskuses 8. veebruaril ja Tartu Perekeskuses 25. jaanuaril.

Perekeskusel on hea koostöö nii kohalike omavalitsuste, erinevate seltside ja ühingute, ministeeriumite kui ka kirikutega. Nii klientide kui ka töötajate maht on kolme aasta jooksul kolmekordistunud.

Sünnipäeva tähistamisel pakutakse torti ja lauldakse sünnipäevalaulu ka Pikku Kakkoneni programmi 40. sünnipäeva puhul. Paljude eestlaste poolt vaadatud laste programmi “Postilaulu” video lindistamine ja live toimub kl 14.30 Soome TV2 palvel. Rohkem infot: www.yle.fi/pikkukakkonen40

Olete oodatud sünnipäeva tähistama Lastekodu 6a EELK Perekeskuse ruumides. Kohaletulijad saavad tutvuda meie teenuste, ruumide ja inimestega vahemikus kell 14.00-16.00.

 

Lisainfo:
EELK Perekeskuse juhataja Pia Ruotsala
56971506
pia@perekeskus.eu
www.perekeskus.eu

Prindi