Eelinfo

November 2020

45. nädal, 2. novembrist – 8. novembrini

Peapiiskop Urmas Viilma

Teisipäeval, 03. novembril on Tallinna vaimulike kokkusaamisel Mustamäe kirikus; 10.30 – 15.00 konsistooriumi istungil, osaleb piiskop Joel Luhametsa maali avamisel konsistooriumis, misjonäride päeval ja kirikupäeva ja vaimuliku laulupeo ümarlaual.

Kolmapäeval, 04. novembril on programmi “Peapiiskop läheb külla” raames külas Paistu koguduse õpetajal Allan Kährikul; osaleb EELK Ameerika diasporaa koguduste sinodil Zoomis.

Neljapäeval, 05. novembril annab usuõpetuse tundi Tallinna Toomkooli 8. ja 9. klassidele õpilastele.

Laupäeval, 07. novembril osaleb Jõgeva kirikutorni pühitsemisel Jõgeval.

Piiskop Tiit Salumäe

Teisipäeval, 03. novembril osaleb konsistooriumi koosolekul ja Eesti Piibliseltsi nõukogu koosolekul.

Neljapäeval, 06. novembril võtab osa Christian Ackermanni näituse avamisest Niguliste kirikus

Reedel, 07. novembril on kirikukontserdil Haapsalu toomkirikus – Head ööd, vend (Pärt Uusberg)

Kantsler Andrus Mõttus

Kolmapäeval, 04. novembril osaleb Narva kiriku töörühmas.

46. nädal, 9. novembrist – 15. novembrini

Peapiiskop Urmas Viilma

Teisipäeval, 10. novembril osaleb EELK Toetusfondi koosolekul ja kirikutekstiilide sümpoosionil.

Kolmapäeval, 11. novembril osaleb Kaitseliidu aaastapäeva jumalateenistusel.

Neljapäeval, 12. novembril annab usuõpetuse tundi Tallinna Toomkooli 8. ja 9. klassidele.

Reedel, 13. novembril juhatab Tartu Ülikooli usuteaduskonna üliõpilaste ringkäiku Tallinna toomkirikus; Reedest, 13. Novembrist – laupäeva, 14. Novembrini osaleb GLS juhtimiskonverentsil.

Piiskop Tiit Salumäe

Teisipäeval, 10. novembril osaleb EELK ja MA sümpoosionil Jaani kirikus kirikutekstiilide teemal.

Neljapäeval, 12. novembril osaleb MISSIO 2021 toimkonna koosolekul Haapsalus.

47. nädal, 16. novembrist – 22. novembrini

Peapiiskop Urmas Viilma

Teisipäeval, 17. novembril osaleb Eesti Kirikute Nõukogu korraldatud usuvabaduse teemalisel arutelul.

Kolmapäevast, 18. novembrist – laupäeva, 21. novembrini on Luterliku Maailmaliidu juhatuse koosolekutel Zoomis.

Neljapäeval, 19. novembril annab Tallinna Toomkooli 8. ja 9. klasside õpilastele usuõpetuse tundi; osaleb Eesti Kirikute Nõukogu töökoosolekul ja Piiblitõlke koostöökogul Rahvusraamatukogus.

Teisipäeval, 17. novembril on piiskopliku nõukogu koosolekul Zoomis

Kolmapäeval, 18. novembril osaleb EELK kultuuriväärtuste komisjoni koosolek

Neljapäeval, 19. novembril osaleb EKN töökoosolekul ja Juubelipiibli koostöökogu koosolekul.

Laupäeval, 21. novembril võtab osa Haljala kiriku pühitsemisest peale remonti.

Kantsler Andrus Mõttus

Teisipäeval, 17. novembril osaleb piiskopliku nõukogu koosolekul.

48. nädal, 23. novembrist – 29. novembrini

Peapiiskop Urmas Viilma

Teisipäevast, 24. novembrist – kolmapäeva 25. novembrini osaleb Kirikukogu istungjärkudel (Zoomis).

Neljapäeval, 26. novembril annab usuõpetuse tundi Tallinna Toomkooli 8. Ja 9. Klassidele; on programmi “Peapiiskop läheb külla” raames külas Tallinna Toompea Kaarli koguduse õpetajal Jaak Ausil.

Pühapäeval, 29. novembril kell 11.00 – 12.30 toimuval jumalateenistusel peab esimese advendi jutluse Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus; osaleb Sauel advendiküünla süütamisel.

Piiskop Tiit Salumäe

Teisipäevast, 24. novembrist – kolmapäeva, 25. novembrini on EELK Kirikukogu istungil Zoomis.

Neljapäeval, 26. novembril osaleb Lääne praostkonna konverentsil Martnas.

Laupäeval, 28. novembril kell 18.00 on advendiküünla süütamisel Haapsalu lipuväljakul.

Pühapäeval, 29. novembril on 1. advendi missal Haapsalus.